Goal24.uz » Yevropa ligasi » Yevropa Ligasi qur’asi. "Tottenhem" va "Milan" saralash bosqichidagi raqiblarini bilib olishdi

Yevropa Ligasi qur’asi. "Tottenhem" va "Milan" saralash bosqichidagi raqiblarini bilib olishdi

Автор: admin

Shveysariyaning Non shahrida Yevropa Ligasi 2020/21 mavsumi ikkinchi saralash bosqichiga qur’a tashlandi.
Bahslar 1ta o‘yindan iborat bo‘ladi va 17 sentyabr kuni muxlislarsiz o‘tkaziladi. Durang natija qayd etilsa, qo‘shimcha vaqtlar va penaltilar seriyasi belgilanadi. G‘oliblar Yevropa Ligasi saralashining uchinchi bosqichiga yo‘l olishadi.
Yevropa Ligasi 2020/21
2-saralash bosqichi, 17 sentyabr
"Lokomotiv" Plovdiv (Bolgariya) - "Tottenhem" (Angliya)
"Shemrok Rovers" (Irlandiya) - "Milan" (Italiya)
"Lokomotiv" (Gruziya) - "Dinamo" (Rossiya)
"Xammarbyu" (Shvetsiya) - "Lex" (Polsha)
"Makkabi" Xayfa (Isroil)/"Jeleznichar" (Bosniya va Gersegovina) - "Qayrat" (Qozog‘iston)
"B-36" (Farer orollari) - TNS (Uels)
"Bachka-Topola" (Serbiya) - "Styaua" (Ruminiya)
"Progres" (Lyuksemburg) - "Villem II" (Niderlandiya)
"Sfintul George" (Moldova) - "Partizan" (Serbiya)
"Gonved" (Vengriya) - "Malmyo" (Shvetsiya)
"Linkoln Red Imps" (Gibraltar) - "Reynjers" (Shotlandiya)
"Renova" (Makedoniya) - "Xayduk" (Xorvatiya)
"Dunayska Streda" (Slovakiya) - "Yablonets" (Chexiya)
"Qaysar" (Qozog‘iston) - APOEL (Kipr)
"Kolreyn" (Shimoliy Irlandiya) - "Mazervell" (Shotlandiya)
"Teuta" (Albaniya) - "Granada" (Ispaniya)
"Viking" (Norvegiya) - "Aberdin" (Shotlandiya)
SSKA Sofiya (Bolgariya) - BATE (Belarus)
"Lyachi" (Albaniya) - "Xapoel" Beer-Sheva (Isroil)
"Ventspils" (Latviya) - "Rusenborg" (Norvegiya)
"Servett" (Shveysariya) - "Reyms" (Fransiya)
"Olimpiya" Lyublyana (Sloveniya) - "Zrinski" (Bosniya va Gersegovina)
"Pyast" (Polsha) - "Xartberg" (Avstriya)
"Xibernians" (Malta) - "Fexervar" (Vengriya)
"Nimme Kalyu" (Estoniya)/"Mura" (Sloveniya) - "Orxus" (Daniya)
"Neftchi" (Ozarboyjon) - "Galatasaray" (Turkiya)
"Gyoteborg" (Shvetsiya) - "Kopengagen" (Daniya)
OFI (Gretsiya) - "Apollon" Limasol (Kipr)
"Bala Taun" (Uels) - "Standard" (Belgiya)
"Botoshani" (Ruminiya) - "Shkendiya" (Makedoniya)
"Aris" Saloniki (Gretsiya) - "Kolos" (Ukraina)
"Riteryay" (Litva) - "Slovan" Liberets (Chexiya)
"Borats" Banya-Luka (Bosniya va Gersegovina) - "Riu Avi" (Portugaliya)
"Kukesi" (Albaniya) - "Volfbsurg" (Germaniya)
"Osiyek" (Xorvatiya) - "Bazel" (Shveysariya)
"Bude-Glimt" (Norvegiya) - "Jalgiris" (Litva)
"Riga" (Latviya) - "Tre Fiori" (San-Marino)
"Yurgorden" (Shvetsiya) - "Yevropa" (Gibraltar)
"Flora" (Estoniya) - "Reykyavik" (Islandiya)
"Inter" Eskaldes (Andorra) - "Dandolk" (Irlandiya)
"KuPS" (Finlyandiya) - "Slovan" Bratislava (Slovakiya)
"Linfild" (Shimoliy Irlandiya) - "Floriana" (Malta)
"Sileks" (Makedoniya) - "Drita" (Kosovo)
"Astana" (Qozog‘iston) - "Buduchnost" (Chernogoriya)
"Ararat-Armeniya" (Armaniston) - "Fola" (Lyuksemburg)
"Konnas-Ki" (Uels) - "Dinamo" Tbilisi (Gruziya)
"Tiranaeurope league" (Albaniya) — "Ludogorets" (Bolgariya)
84   
Добавить комментарий
Ваше имя: *