Goal24.uz » Yevropa ligasi » Yevropa Ligasi. «Tottenhem» irodali g‘alabaga erishdi va boshqa natijalar

Yevropa Ligasi. «Tottenhem» irodali g‘alabaga erishdi va boshqa natijalar

Автор: admin

Yevropa Ligasi saralash bosqichining 2-raundidan o‘rin olgan bir qancha o‘yinlar yakunlandi.
«Tottenhem» Bolgariyada «Lokomotiv» mehmoni bo‘lib, irodali g‘alabaga erishdi. E’tiborlisi, mezbonlar safida 2 futbolchi qizil kartochka oldi.
Shuningdek, «Galatasaroy», «Granada», «Reynjers», «Kopenhagen» va «Rusenborg» klublari ham keyingi bosqichga yo‘l olishdi.
Yevropa Ligasi, 2-saralash bosqichi, 17 sentyabr
Lokomotiv Plovdiv (Bolgariya) – Tottenhem (Angliya) 1:2
Gollar: Minchev (71) – Keyn (80, penalti), Ndombele (85).
Lokomotiv Plovdiv – Lukov, Masoero, Petrovich, Dinish Almeyda, Vitanov (Mixalevich, 81), Umarbayev (Minchev, 68), Salinas, Svetanov, Aralitsa (Ilich, 68), Iliyev, Karagaren.
 
Tottenhem – Loris, Doerti, Devis, Sanches (Moura, 73), Dayer, Lo Chelso, Sissoko (Ndombele, 61), Son Hyon Min, Hyoyberg, Bergveyn (Lamela, 70), Keyn.
Ogohlantirishlar: Karagaren (51), Dinish Almeyda (67), Masoero (87).
Chetlatishlar: Dinish Almeyda (78), Karagaren (79).
Qaysar (Qozog‘iston) – APOEL (Kipr) 1:4
Gollar: Lobjanidze (6) – De Vinchenti (15, 90+3), Tuxami (25), Atzili (48).
Astana (Qozog‘iston) – Buduchnost (Chernogoriya) 0:1
Gol: Terzich (25).
Neftchi (Ozarbayjon) – Galatasaroy (Turkiya) 1:3
Gollar: Mboji (46) – Diane (19, 63), Luyindama (48).
Ventspils (Latviya) – Rusenborg (Norvegiya) 1:5
Gollar: Kozlov (5) – Islamovich (15, 37, 45+3), Holse (64), Zachariassen (71).
Ararat (Armaniston) – Fola (Lyuksemburg) 4:3
Gollar: Martines (17), Lima (90+1 penalti, 90+4 penalti), Vakulenko (117) – Pimentel (19), Bensi (56, penalti), Zak (81).
Teuta (Albaniya) – Granada (Ispaniya) 0:4
Gollar: Soldado (5), Kenedi (10), Errera (31, 46).
Linkoln Siti (Gibraltar) – Reynjers (Shotlandiya) 0:5
Gollar: Taverne (21), Goldson (45+4), Morelos (67, 88), Defo (84).
Gyoteborg (Shvetsiya) – Kopenhagen (Daniya) 1:2
Gollar: Sana (73) – Mudrajiya (83), Vind (85).
Riteryay (Litva) – Slovan (Chexiya) 1:5
Gollar: Lezama (61) – Mara (12), Gromada (20), Rabushits (84), Yusuf (89), Matoushek (90+3).
Budyo (Norvegiya) – Jalgiris (Litva) 3:1
Gollar: Zinkernagel (20), Bonifatse (32) – Antal (26).
Renova (Isroil) – Hayduk (Xorvatiya) 0:1
Gol: Saktash (4).
Botoshani (Ruminiya) – Shkendiya 79 (Makedoniya) 0:1
Gol: Ibraimi (2).
77   
Добавить комментарий
Ваше имя: *