Goal24.uz » O'zbekiston » Superligasi - 2020 birinchi davra taqvimiSuperligasi birinchi davra taqvimi tasdiqlandi.

Superligasi - 2020 birinchi davra taqvimiSuperligasi birinchi davra taqvimi tasdiqlandi.

Автор: admin

Superligasi birinchi davra taqvimi tasdiqlandi.
Superliga ikkinchi davra uchrashuvlari taqvimi haqida keyinroq xabar beriladi.
 
Superliga
I davra o‘yinlari
 
1-tur
27 fevral, payshanba
Paxtakor – Navbahor
28 fevral, juma
Lokomotiv – Andijon
Qo‘qon-1912 – Buxoro
29 fevral, shanba
AGMK – Metallurg
Mash’al – So‘g‘diyona
1 mart, yakshanba
Qizilqum – Nasaf
Surxon – Bunyodkor  
 
2-tur
6 mart, juma
Metallurg – Qo‘qon-1912
Navbahor – Lokomotiv
7 mart, shanba
So‘g‘diyona – AGMK
Bunyodkor – Mash’al
Qizilqum – Surxon
8 mart, yakshanba
Buxoro – Paxtakor 
Nasaf – Andijon
 
3-tur
13 mart, juma
AGMK – Bunyodkor
Surxon – Nasaf
14 mart, shanba
Paxtakor – Metallurg
Mash’al – Qizilqum
Qo‘qon-1912 – So‘g‘diyona
15 mart, yakshanba 
Lokomotiv – Buxoro
Andijon – Navbahor
 
4-tur
19 mart, payshanba
Bunyodkor – Qo‘qon-1912
Qizilqum – AGMK
20 mart, juma
So‘g‘diyona – Paxtakor
Nasaf – Navbahor
21 mart, shanba
Buxoro – Andijon
Surxon – Mash’al
Metallurg – Lokomotiv
 
5-tur
3 aprel, juma
AGMK – Surxon
Qo‘qon-1912 – Qizilqum
4 aprel, shanba
Navbahor – Buxoro  
Lokomotiv - So‘g‘diyona
5 aprel, yakshanba
Andijon – Metallurg
Mash’al – Nasaf
8 iyul, chorshanba (Ko‘chirilgan)
Paxtakor – Bunyodkor
 
6-tur
11 aprel, shanba
Bunyodkor – Lokomotiv
Surxon – Qo‘qon-1912
Mash’al – AGMK
Qizilqum – Paxtakor
12 aprel, yakshanba
Nasaf – Buxoro
So‘g‘diyona – Andijon
Metallurg – Navbahor
 
7-tur
16 aprel, payshanba
Paxtakor – Surxon
17 aprel, juma
Qo‘qon-1912 – Mash’al
Lokomotiv – Qizilqum
18 aprel, shanba
Andijon – Bunyodkor
AGMK – Nasaf
19 aprel, yakshanba
Navbahor – So‘g‘diyona
Buxoro – Metallurg
 
8-tur
25 aprel, shanba
AGMK – Qo‘qon-1912
Qizilqum – Andijon
Surxon – Lokomotiv
Nasaf – Metallurg
26 aprel, yakshanba
So‘g‘diyona – Buxoro
Bunyodkor – Navbahor
Mash’al – Paxtakor
 
9-tur
1 may, juma
Paxtakor – AGMK
Navbahor – Qizilqum
2 may, shanba
Andijon – Surxon
Lokomotiv – Mash’al
3 may, yakshanba 
Qo‘qon-1912 – Nasaf
Buxoro – Bunyodkor
Metallurg – So‘g‘diyona 
 
10-tur
15 may, juma
Qo‘qon-1912 – Paxtakor
Nasaf – So‘g‘diyona
16 may, shanba
AGMK – Lokomotiv
Mash’al – Andijon
Surxon – Navbahor
17 may, yakshanba
Bunyodkor – Metallurg
Qizilqum – Buxoro
11-tur
22 may, juma
Paxtakor – Nasaf
Andijon – AGMK
23 may, shanba
Navbahor – Mash’al
Lokomotiv – Qo‘qon-1912
So‘g‘diyona – Bunyodkor
24 may, yakshanba
Metallurg – Qizilqum
Buxoro – Surxon
 
12-tur
12 iyun, juma
Mash’al – Buxoro
Surxon – Metallurg
13 iyun, shanba
Qizilqum – So‘g‘diyona
AGMK – Navbahor  
14 iyun, yakshanba
Qo‘qon-1912 – Andijon
Paxtakor – Lokomotiv
Nasaf – Bunyodkor
 
13-tur
26 iyun, juma
Metallurg – Mash’al
Buxoro – AGMK
27 iyun, shanba
Andijon – Paxtakor
Bunyodkor – Qizilqum
So‘g‘diyona – Surxon
28 iyun, yakshanba
Navbahor – Qo‘qon-1912
Lokomotiv – Nasaf

155   
Добавить комментарий
Ваше имя: *