Goal24.uz » Yevropa ligasi » Европа Лигаси қуръаси. "Тоттенҳем" ва "Милан" саралаш босқичидаги рақибларини билиб олишди

Европа Лигаси қуръаси. "Тоттенҳем" ва "Милан" саралаш босқичидаги рақибларини билиб олишди

Автор: admin

Швейцариянинг Нон шаҳрида Европа Лигаси 2020/21 мавсуми иккинчи саралаш босқичига қуръа ташланди.
Баҳслар 1та ўйиндан иборат бўлади ва 17 сентябр куни мухлисларсиз ўтказилади. Дуранг натижа қайд этилса, қўшимча вақтлар ва пеналтилар серияси белгиланади. Ғолиблар Европа Лигаси саралашининг учинчи босқичига йўл олишади.
Европа Лигаси 2020/21
2-саралаш босқичи, 17 сентябр
"Локомотив" Пловдив (Болгария) - "Тоттенҳем" (Англия)
"Шемрок Роверс" (Ирландия) - "Милан" (Италия)
"Локомотив" (Грузия) - "Динамо" (Россия)
"Хаммарбю" (Швеция) - "Лех" (Полша)
"Маккаби" Хайфа (Исроил)/"Железничар" (Босния ва Герцеговина) - "Қайрат" (Қозоғистон)
"Б-36" (Фарер ороллари) - ТНС (Уелс)
"Бачка-Топола" (Сербия) - "Стяуа" (Руминия)
"Прогрес" (Люксембург) - "Виллем ИИ" (Нидерландия)
"Сфинтул Георге" (Молдова) - "Партизан" (Сербия)
"Гонвед" (Венгрия) - "Малмё" (Швеция)
"Линколн Ред Импс" (Гибралтар) - "Рейнжерс" (Шотландия)
"Ренова" (Македония) - "Хайдук" (Хорватия)
"Дунайска Стреда" (Словакия) - "Яблонетс" (Чехия)
"Қайсар" (Қозоғистон) - АПОEЛ (Кипр)
"Колрейн" (Шимолий Ирландия) - "Мазервелл" (Шотландия)
"Теута" (Албания) - "Гранада" (Испания)
"Викинг" (Норвегия) - "Абердин" (Шотландия)
ССКА София (Болгария) - БАТE (Беларус)
"Лячи" (Албания) - "Хапоел" Беер-Шева (Исроил)
"Вентспилс" (Латвия) - "Русенборг" (Норвегия)
"Серветт" (Швейцария) - "Реймс" (Францийа)
"Олимпия" Любляна (Словения) - "Зрински" (Босния ва Герцеговина)
"Пяст" (Полша) - "Хартберг" (Австрия)
"Хибернианс" (Малта) - "Фехервар" (Венгрия)
"Нимме Калю" (Эстония)/"Мура" (Словения) - "Орхус" (Дания)
"Нефтчи" (Озарбойжон) - "Галатасарай" (Туркия)
"Гётеборг" (Швеция) - "Копенгаген" (Дания)
ОФИ (Греция) - "Аполлон" Лимасол (Кипр)
"Бала Таун" (Уелс) - "Стандард" (Белгия)
"Ботошани" (Руминия) - "Шкендия" (Македония)
"Арис" Салоники (Греция) - "Колос" (Украина)
"Ритеряй" (Литва) - "Слован" Либеретс (Чехия)
"Боратс" Баня-Лука (Босния ва Герцеговина) - "Риу Ави" (Португалия)
"Кукеси" (Албания) - "Волфбсург" (Германия)
"Осиек" (Хорватия) - "Базел" (Швейцария)
"Буде-Глимт" (Норвегия) - "Жалгирис" (Литва)
"Рига" (Латвия) - "Тре Фиори" (Сан-Марино)
"Юргорден" (Швеция) - "Европа" (Гибралтар)
"Флора" (Эстония) - "Рейкявик" (Исландия)
"Интер" Эскалдес (Андорра) - "Дандолк" (Ирландия)
"КуПС" (Финляндия) - "Слован" Братислава (Словакия)
"Линфилд" (Шимолий Ирландия) - "Флориана" (Малта)
"Силекс" (Македония) - "Дрита" (Косово)
"Астана" (Қозоғистон) - "Будучност" (Черногория)
"Арарат-Армения" (Арманистон) - "Фола" (Люксембург)
"Коннас-Ки" (Уелс) - "Динамо" Тбилиси (Грузия)
"Тиранаеуропе леагуе" (Албания) — "Лудогоретс" (Болгария)
177   
Добавить комментарий
Ваше имя: *